značeno Jar. Krumphansl - Lesní roh

Poškozeno. Značeno Krumphansl.

Pozn.: Bez záruky funkčnosti.

značeno Jar. Krumphansl
5045. Lesní roh
Dražba ukončena:22.06.2016 19:34:54
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč