K.Siřínek - Na stráži Mathausen 1915

Olej na plátně, 50x63 cm. Signováno vpravo dole Der Abend Mathausen 1915 K.Siřínek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

K.Siřínek
300819. Na stráži Mathausen 1915
Dražba ukončena:15.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč