Soubor pěti originálních grafických listů k poctě 100. výročí olympijského hnutí v Čechách. Rozměry od 24x18 do 34x27 cm. Signováno Erazim, Kuklík, Hašková, Kulhánek, Suchánek. Vydalo Osmium Praha. V původních deskách. Mírně poškozeno.