L. Zítek - Zátiší s květinou a knihou

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole L. Zítek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

L. Zítek
31299. Zátiší s květinou a knihou
Dražba ukončena:25.04.2019 21:21:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč