Láďa Ehrlich - Na pobřeží

Olej na kartonu, 27x47 cm, signováno vlevo dole L. Ehrlich, rám, zaskleno.

1886, Dobrovice - 1965

6495. Na pobřeží
Dražba ukončena:30.11.2016 21:07:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč