Ladislav Babůrek - Akt na poduškách

Olej na kartonu, 54x71 cm. Signováno vpravo dole Babůrek 42. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 – 1973
Malíř. Studoval u V. Sychry. Stal se členem spolku Marold a později Svazu výtvarných umělců, byl členem SVU Mánes. Po válce se jako výtvarník podílel na realizaci československých výstav v Paříži, Bruselu a Rotterdamu. V 60. letech se vrátil do rodného kraje na Třebíčsko, kde se věnoval zobrazování tamní krajiny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

33933. Akt na poduškách
Dražba ukončena:27.06.2019 18:31:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč