Ladislav Hlávka - Mořský záliv

Olej na plátně, 81x100 cm, signováno vpravo dole L. Hlávka 32, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6668. Mořský záliv
Dražba ukončena:01.12.2016 20:27:46
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 500 Kč