Ladislav Wagner - Skřivan

Olej na kartonu, 33x25 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Zezadu štítek z Díla.

o autorovi: 1945
Malíř. Studoval soukromě v ateliéru G. Bortha a L. Placatky. Vliv na jeho tvorbu měli zejména J. Zrzavý, J. Chalupecký a P. Holý. Od roku 1963 se intenzivně věnoval studiu technik starých mistrů. Kromě malby se zabývá ilustrací, grafikou, plastikou, restaurátorskou činnosti a pracemi pro architekturu. V období 1970-1977 měl zakázáno vystavovat a publikovat. Je členem UVU ČR a několika mezinárodních uměleckých společností. Jeho práce jsou součástí sbírek mnoha českých i zahraničních galerií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Ladislav Wagner
22445. Skřivan
Dražba ukončena:26.09.2018 20:57:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč