Laszlo Kezdy - Kovacs - Podzimní les

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Kézdi - Kovács L. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1864 - 1942
Maďarský malíř.

36579. Podzimní les
Dražba ukončena:30.10.2019 21:30:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč