Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Kézdi - Kovács L. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..
o autorovi: 1864 - 1942 Maďarský malíř.