Leopold Rothaug - Andílci

Olej na kartonu, 57x67 cm, signováno dole uprostřed L. Rothaug, rám.

16588. Andílci
Dražba ukončena:28.02.2018 19:22:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč