Libor Kaláb - Stroj

Olej na plátně, 70x105 cm. Kaláb. Nerámováno.

Libor Kaláb
32539. Stroj
Dražba ukončena:30.05.2019 18:30:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč