MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 70x105 cm. Kaláb. Nerámováno.
> zpět na aukční výsledky
Libor Kaláb
32539. Stroj
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
limit (30.05.2019 18:25:27)
1635
5 500 Kč
limit (30.05.2019 18:24:55)
5556
5 000 Kč
limit (30.05.2019 18:24:54)
1635
4 200 Kč
limit (30.05.2019 18:23:46)
5556
4 100 Kč
limit (30.05.2019 18:23:45)
1635
3 400 Kč
limit (30.05.2019 17:49:59)
5556
3 300 Kč
604
3 200 Kč
limit (30.05.2019 17:02:42)
5556
3 100 Kč
limit (30.05.2019 17:02:41)
627
2 700 Kč
limit (30.05.2019 12:38:45)
5556
2 600 Kč
1367
2 500 Kč
limit (30.05.2019 10:48:27)
5556
2 500 Kč
1367
2 400 Kč
limit (30.05.2019 10:48:15)
5556
2 300 Kč
1367
2 200 Kč
limit (30.05.2019 10:48:13)
5556
2 100 Kč
1367
2 000 Kč
limit (30.05.2019 10:48:10)
5556
1 900 Kč
1367
1 800 Kč
limit (30.05.2019 10:48:03)
5556
1 700 Kč
1367
1 600 Kč
limit (30.05.2019 10:48:00)
5556
1 500 Kč
1367
1 400 Kč
limit (30.05.2019 10:47:56)
5556
1 300 Kč
1367
1 200 Kč
limit (30.05.2019 9:58:29)
5556
1 100 Kč
238
1 000 Kč
1610
900 Kč
831
800 Kč
1655
700 Kč
627