Sidonie Matoušková-Košvancová - Pod rozkvetlým stromem

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Lída M. Košvancová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Sidonie Matoušková-Košvancová
22842. Pod rozkvetlým stromem
Dražba ukončena:27.09.2018 22:35:51
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč