Loučky Tria, Carlsbad Czechoslovakia - 5ti osobní servis

Porcelán, výška konvice 21 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Loučky Tria, Carlsbad Czechoslovakia
71966. 5ti osobní servis
Dražba ukončena:02.01.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč