Lubomír Mecl - Na podzim v parku

Olej na sololitu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole L. Mecl. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1922 – 1999

Lubomír Mecl
81179. Na podzim v parku
Dražba ukončena:27.07.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč