Ludmila Jiřincová - V zahradě

Pastel, 30x48, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

Ludmila Jiřincová
14737. V zahradě
Dražba ukončena:29.11.2017 22:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč