Ludvík Kuchař - Důvěrné sdělení

Olej na plátně, 110x77 cm. Signováno na rubu Ludvík Kuchař. Olištováno.

Nejdelší strana: 115 cm

vydraženo velký formát
101548. Důvěrné sdělení
Dražba ukončena:28.09.2023 21:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč