Ludvík Voneš - Vzpomínky na mládí VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 92x65 cm. Signováno vpravo dole Voneš 45. Nerámováno.

o autorovi: 1910-1978
Narodil se v Třebíči. Vystudoval Školu uměleckých řemesel v Brně a následně AVU v Praze. Jako stipendista podnikl studijní cestu do Paříže. Kromě malířské tvorby působil také jako architekt.

46379. Vzpomínky na mládí VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:24.06.2020 22:38:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 300 Kč