Ludwig Püschel - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 54x64 cm. Signováno vpravo dole Püschel 31. R8m.

23890. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.11.2018 20:32:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč