Lukero, Tomask - Zkáza světa

Kombinovaná technika- akryl, spray 60x100 cm. Signováno vlevo dole Tomask a vpravo dole Lukero. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Lukero, Tomask
104149. Zkáza světa
Dražba ukončena:26.10.2023 21:29:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč