maďarský malíř 20. stol. - Chlapec s houslemi

Olej na plátně, 80x61 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

maďarský malíř 20. stol.
27314. Chlapec s houslemi
Dražba ukončena:31.01.2019 18:50:56
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 200 Kč