Kombinovaná technika (akvarel, tužka, tuž) na čtvrtce. 46 listů, 39 z nich nalepených na papírech, 2 volné čtvrtky, 5 menších formátů. Listy nalepené na papírech mají rozměry od 29,5x20,5 cm do cca 21,5x16 cm, samostané čtvrtky od 39x30 cm do 19,5x15 cm. Signováno vpravo dole.
o autorovi: 1898-1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.