Marcel Niederle - Tenistka

Kombinovaná technika, 39x28 cm. Signováno vpravo dole M.Niederle 1945. Rám, sklo.

Pozn.:Rám mírně poškozen, papír místy skvrnky.

o autorovi: 1898-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

300043. Tenistka
Dražba ukončena:12.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč