Kombinovaná technika, 39x28 cm. Signováno vpravo dole M.Niederle 1945. Rám, sklo.
Pozn.:Rám mírně poškozen, papír místy skvrnky.
o autorovi: 1898-1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.