Marie Martínková - Tomašovská - Zátiší s jablky a ořechy

Olej na překližce, 58x72 cm. Signováno vlevo dole M. Martínková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1946
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedera, poté AVU v Mnichově a v Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala portrétům, žánrovým tématům a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

304764. Zátiší s jablky a ořechy
Dražba ukončena:10.05.2020 20:19:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč