Marie Vindišová - Konvolut 18 prací

2x kresba, 2x litografie, 14x ofset, všechny cca 30x12 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Marie Vindišová
59526. Konvolut 18 prací
Dražba ukončena:13.05.2021 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč