Různé techniky, od 20x31 cm do 59x39 cm. 4x signováno, 1x autorský štítek, 1x nesignováno. 4x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo, 1x rámováno. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.