Martin Tůma,V.Veselý,M.Kazdová a další - Konvolut 6 prací

Různé techniky, od 20x31 cm do 59x39 cm. 4x signováno, 1x autorský štítek, 1x nesignováno. 4x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo, 1x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Martin Tůma,V.Veselý,M.Kazdová a další
69118. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:14.11.2021 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč