Max le Verrier a Pierre Collinet - Žena s odhalenými ňadry

Tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 27 cm, signováno, pečeť garance bronzu, propracováno v detailech.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
108369. Žena s odhalenými ňadry
Dražba ukončena:31.01.2024 22:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč