Max Ostrý - Kačeny na tůni

Olej na kartonu, 51x66 cm. Signováno vlevo dole Ostrý Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč

301896. Kačeny na tůni
Dražba ukončena:03.11.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 000 Kč