Melandri - Dívka

Keramika, výška 29 cm. Signováno Melandri.

Pozn.:mírně poškozeno.

43932. Dívka
Dražba ukončena:30.04.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč