Olej na sololitu, 72x59 cm. Signováno vpravo dole Klenecký Michal 97. Rámováno.
Stav: Malba poškozena.
Pozn.: Díla tohoto autora mají ve svých sbírkách i herci Tom Cruise a Sean Connery.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1964
Výtvarník, malíř, restaurátor, ve svých olejomalbách používá špachtlovou techniku, soustřeďuje se na energii v obraze. Účastnil se více než 40 výstav.