Michal Klenecký - Enigma

Olej na sololitu, 72x59 cm. Signováno vpravo dole Klenecký Michal 97. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Díla tohoto autora mají ve svých sbírkách i herci Tom Cruise a Sean Connery.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1964
Výtvarník, malíř, restaurátor, ve svých olejomalbách používá špachtlovou techniku, soustřeďuje se na energii v obraze. Účastnil se více než 40 výstav.

100973. Enigma
Dražba ukončena:27.08.2023 20:15:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč