Kombinovaná technika, 76x73 cm. Signováno dole uprostřed Reiniš 92. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1961 Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.