Michal Singer - Klaun

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno dole uprostřed Singer. Rám.

29933. Klaun
Dražba ukončena:28.03.2019 21:51:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč