Milan Hes - Příznaky léta

Olej na sololitu, 69x50 cm. Signováno vpravo dole Hes 96. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945-2002
Narodil se v Plzni. Studoval v Plzni obor výtvarné výchovy na PF a aspiranturu na pražské AVU u prof. Smetany. Sám pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PF v Plzni. Ve své tvorbě se věnoval malbě a keramickým a dřevěným objektům.

32525. Příznaky léta
Dražba ukončena:30.05.2019 18:27:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč