Olej na sololitu, 69x50 cm. Signováno vpravo dole Hes 96. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1945-2002
Narodil se v Plzni. Studoval v Plzni obor výtvarné výchovy na PF a aspiranturu na pražské AVU u prof. Smetany. Sám pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PF v Plzni. Ve své tvorbě se věnoval malbě a keramickým a dřevěným objektům.