Milan Klimeš - Don Quijote

Olej na plátně, 95x140 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z pozůstalosti Milana Klimeše.

o autorovi: 1945 - 2013
Narodil se v Litomyšli. Studoval kamenosochařskou školu v Hořicích v Podkrkonoší. Svůj život spojil s Olomoucí a Hanou, kde patřil k významným osobnostem kulturního dění. Kromě malby se věnoval literatuře, divadlu, filmu.

20237. Don Quijote
Dražba ukončena:30.05.2018 19:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč