Milan Klimeš - Peklo

Olej na plátně, 130x182 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti M. Klimeše.

o autorovi: 1945 - 2013
Narodil se v Litomyšli. Studoval kamenosochařskou školu v Hořicích v Podkrkonoší. Svůj život spojil s Olomoucí a Hanou, kde patřil k významným osobnostem kulturního dění. Kromě malby se věnoval literatuře, divadlu, filmu.

21477. Peklo
Dražba ukončena:28.06.2018 20:03:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč