Milena Hodboďová - Myšlenky

Olej na desce, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole M. H. 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: Okrouhlická malířka je v malbě samoukem, učí se pracovat s olejovými barvami u malíře Monti Kubrika v Praze. Nejvíce se zaměřuje ve své tvorbě na fantazii, tajemno, snovou imaginací. V jejich pracích je zřejmá surrealistická inspirace malíři T. A. Koperou, J. Faustem, P. Bondem, inspirativní je pro ni i tvorba T. Lempické. Kresbě, následně malbě akrylem a poslední 2 roky olejem se začala věnovat v roce 2018. Vystavuje ve spolupráci se Spolkem za záchranu rodného domu J. Zrzavého a Sdružením amatérských výtvarníků. Své práce prodává z ateliéru, na aukčním trhu uměním je to prvním počin k dalšímu prosazování.

Milena Hodboďová
100511. Myšlenky
Dražba ukončena:31.08.2023 21:51:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč