Miloš Libra - Postavy

Olej na sololitu, 50x50 cm. Signováno vpravo dole M. Libra 57. Olištováno.

Pozn.: Malba poškozena.

31145. Postavy
Dražba ukončena:25.04.2019 18:49:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč