Miroslav Lebeda - Tání

Olej na sololitu, 20x27 cm. Signováno vpravo dole Lebeda M. Rámováno.

o autorovi: 1954
Malíř krajin převážně z Vysočiny a květinových zátiší.

308108. Tání
Dražba ukončena:30.03.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč