Olej na plátně, 72x99 cm. Signováno vpravo dole Nýdl 69. Olištováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1926 – 1986
Malíř, kreslíř, scénograf, publicista. Studoval soukromě u J. Karla. Věnoval se volné malířské tvorbě, karikatuře a scénografii.