Miroslav Nýdl - Zatmění

Olej na plátně, 72x99 cm. Signováno vpravo dole Nýdl 69. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1926 – 1986
Malíř, kreslíř, scénograf, publicista. Studoval soukromě u J. Karla. Věnoval se volné malířské tvorbě, karikatuře a scénografii.

73222. Zatmění
Dražba ukončena:13.02.2022 20:22:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč