Kombinovaná technika, 97x70 cm. Signováno vpravo dole M. Sabev, datováno 2003. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Profesí zámečník s nelehkým, leč zajímavým životním osudem. Přes šachty na Moravě a vrty v Africe se dostal na ulici, kde v sobě objevil malířský talent. Postupně se dostal z alkoholové závislosti a stal se uznávaným malířem Ostravska. Narozen 8. října 1952 v Hukovicích, zemřel 15. února 2011 v Ostravě.