Mojžiová-Stehlíková - Kytice lučních květů

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Mojziová-Stehlíková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Mojžiová-Stehlíková
300081. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:16.08.2019 20:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč