monogramováno AH - V divokém reji

Olej na plátně, 105x110 cm. Monogramováno vlevo dole A. H. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

monogramováno AH
19837. V divokém reji
Dražba ukončena:26.04.2018 20:17:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč