Monogramováno A.M. - Na pastvě

Olej na plátně, 31x46 cm. Monogramováno vlevo dole A.M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 55 cm

Monogramováno A.M.
84902. Na pastvě
Dražba ukončena:09.10.2022 21:24:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč