monogramováno A.V.K. - Krajina s ovocem

Olej na plátně, 74x100 cm, monogramováno vpravo dole A.V.K., rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno A.V.K.
6106. Krajina s ovocem
Dražba ukončena:27.10.2016 19:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč