monogramováno C.M.P. - Lovecké zátiší

Olej na plátně, 47x37 cm. Monogramováno vlevo dole C. M. P. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

monogramováno C.M.P.
303908. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:05.03.2020 20:11:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.03.2020 20:06:56 2663