monogramováno E. B. - Mystický výjev

Litografie, 24x32 cm, monogramováno vlevo dole E.B., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen. Vzadu přípis E. Bílek.

monogramováno E. B.
5908. Mystický výjev
Dražba ukončena:26.10.2016 20:18:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč