monogramováno JD - podle Joži Uprky - Slavnost v krojích

Olej na plátně, 59x87 cm. Signováno vpravo dole JU cop. JD. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

monogramováno JD - podle Joži Uprky
34025. Slavnost v krojích
Dražba ukončena:27.06.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč