monogramováno nečitelně - Liška na lovu

Olej na plátně, 25x17 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
307850. Liška na lovu
Dražba ukončena:10.03.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč