monogramováno nečitelně - Pasáček na cestě

Olej na plátně, 18x28 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

monogramováno nečitelně
81683. Pasáček na cestě
Dražba ukončena:17.07.2022 20:56:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč