monogramováno nečitelně - Zima ve městě

Olej na kartonu, 22x30 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

monogramováno nečitelně
83410. Zima ve městě
Dražba ukončena:04.09.2022 20:53:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč