monogramováno SB - Námluvy

Olej na plátně, 87x120 cm. Monogramováno vpravo dole SB 1897. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena - v minulosti restaurována.

monogramováno SB
27186. Námluvy
Dražba ukončena:30.01.2019 22:13:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč